Корзина
59 отзывов
+380
95
578-82-47
+380
97
800-03-00
УкраинаКиевул. Дмитриевская, 3301054
Интернет-магазин "Товары для здоровья"
Корзина
Wiadap ЖИДКОСТИ С НАНО-КЛАСТЕРНОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ

Wiadap ЖИДКОСТИ С НАНО-КЛАСТЕРНОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ

650 грн./бут

  • В наличии
Wiadap ЖИДКОСТИ С НАНО-КЛАСТЕРНОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ
Wiadap ЖИДКОСТИ С НАНО-КЛАСТЕРНОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙВ наличии
650 грн./бут
Купить
+38095578-82-47
  • +38097800-03-00
Купить
+38095578-82-47
  • +38097800-03-00
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вчені європейської лабораторії WIADAP розробили унікальний метод обробки води холодною плазмою. В результаті чого вода має нанокластерну будову, менше 2 нанометрів і безперешкодно проникає через мембрану клітини та оболонку ядра, так звана, легка вода. Таку будову має тала вода та льодовикова вода, але дуже короткий період часу. 
Клінічні дослідження проводилися в європейських приватних і державних клініках, Польській Медичній Академії Вроцлава, Бялостоцікій Медичній Академії, Медичній Академії республіки Білорусь. 
В результаті техногенного розвитку цивілізації, вода яку ми вживаємо, насичена радіоактивними ізотопами, так звана, важка вода, має гігакластерну будову Така вода приводить до кисневого голодування тканин, порушення метаболізму та нормального функціонування живого організму, зменшується поступлення поживних речовин в клітину, що призводить до швидкого старіння, різного роду мутацій, в тому числі онкологічних захворювань та інтоксикацій. 
На протязі 15 років система WIADAP пройшла ряд різносторонніх міжнародних досліджень та випробувань, які дали феноменальний результат. Наприклад, метали збільшують свою міцність в 4 рази за рахунок впорядкування кристалічної решітки. 
Завдяки чисельним медичним дослідженням, був визначений вплив нанокластерної рідини на живі клітини. 
При попаданні WIADAP рідини в ядро пошкодженої клітини відбувається руйнування деформованої матриці гігакластера, така клітина практично зразу втрачає можливість ділитися, спіраль ДНК виглядає зжатою, що призводить клітину-мутанта до смерті. 
Рідина з нанокластерною організацією найкращим, на сьогоднішній день, засобом для транспортування поживних речовин та кисню в клітину живого організму, завдяки унікальній властивості безперешкодно проникати через мембрану клітини. WIADAP рідина потрапляючи в кров активно перешкоджає агрегації (склеюванню) еритроцитів. Потрапляючи в пошкодженіі клітини викликає апоптоз ракових клітин (програму самознищення пошкодженої клітини). Рівень насичення киснем тканин збільшується в 30 раз. 
Виводить з організму в 200 раз більше вуглекислого газу та інших продуктів життєдіяльності організму. прекрасним розчинником і виводить солі важких металів, гербіциди та ін.. 
WIADAP рідина та розчини на її основі дозволяють екстрагувати з продуктів харчування до 90% поживних речовин.(!)(!)(!) 
Застосування WIADAP рідини в медицині досить широке. Профілактика та використання в комплексному лікування різних форм раку, атеросклерозу, серцево-судинних захворювань, діабету, ДЦП та аутизму, автоімунних захворювань, передчасного старіння та ін..
Информация для заказа
  • Цена: 650 грн./бут